کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان

خوزستان -مرکز شماره 1 دزفول

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

 

((   دارا و سارا ))  لباس نو مبارک

 

   پس از اجرای  برنامه امانت دهی عروسکهای دارا وسارا  به اعضا  که مورد استقبال کودک دختر وپسر و والدین قرار گرفت . در اولین برنامه در جهت معرفی  این عروسکهای ملی  والدین واعضا طراحی ودوخت لباسهای جدید را برای این عروسکها آغاز نمودند که نمونه هایی  را مشاهده می کنید .

 

استفاده از این عروسکها در فعالیت قصه گویی ، نمایش خلاق ، فعالیت ادبی (داستان کوتاه ) و توزیع فرم نظرسنجی در بین والدین واعضا  از دیگر فعالیتهای انجام شده در مرکز یک دزفول بوده که مشروح انها طی گزارشی به مدیریت استان ارسال خواهد شد .

 

 

[ یکشنبه نوزدهم تیر ۱۳۹۰ ] [ 21:39 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

وبلاگ (( ستاره هشتم )) در مرکز یک دزفول افتتاح گردید

 

پس از آموزش وبلاگ نویسی  به اعضا در دومین جلسه آموزشی با حضور17  نفر از اعضای نوجوان پسر  وبلاگ (( ستاره هشتم )) با هدف آشنایی اعضا با زندگی نامه ، کرامات و... امام رضا (ع ) در مر کز یک دزفول افتتاح شد .

این وبلاگ شامل  زندگینامه ، داستان ، حدیث ، شعر ، نامه و عکس  با  محوریت امام رضا ( علیه السلام ) می باشد .افتتاح این وبلاگ را به کودکان ونوجوانان شهرستان دزفول و اعضای کانون تبریک می گوییم ...

 

[ یکشنبه نوزدهم تیر ۱۳۹۰ ] [ 0:47 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

نمایشگاه نقاشی (( ستاره ها )) در مرکز یک دزفول

 

به منظور تشویق  اعضا  در پایان اولین دوره آموزش نقاشی ،  نمایشگاه نقاشی با عنوان (( ستاره ها)) در مورخه 18 تیرماه  شامل بیش از 50 اثر نقاشی اعضای کودک دختر  به مربیگری خانم مریم قلاوند  در مرکز یک دزفول برگزار گردید .

لازم بذکر است در مراسم افتتاح این نمایشگاه از والدین اعضای شرکت کننده در این کلاس هنری نیز دعوت شد .

 

[ یکشنبه نوزدهم تیر ۱۳۹۰ ] [ 0:41 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

 اعضای کودک (( دعای موش کوچولو )) را شنیدند

 

پس از روخوانی کتاب (( دعای موش کوچولو )) نوشته  خانم کلر ژوبرت  توسط اعضای کودک به مربیگری  مربی فرهنگی نجمه واحدی  ؛ اعضا موش کوچولوی کتاب مذکور را به شکل کاردستی اجرا نمودند.

هدف از اجرای این فعالیت  که با حضور بیش از 50 نفر از اعضای کودک دختر وپسر  در دو نوبت انجام شد معرفی کتاب و علاقمندی اعضای کودک به مطالعه بود .

 

 

[ پنجشنبه نهم تیر ۱۳۹۰ ] [ 16:28 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

آزمون تعیین سطح (( کانون زبان ایران ))در مرکز یک دزفول برگزار شد .

 

با حضور بیش از ۴۰ نفر از متقاضیان  ثبت نا م در  کلاس زبان (مقطع بزرگسال  برادر ) کانون زبان ایران آزمون تعیین سطح با نظارت نمایندهخ کانون زبان سرکار خانم دباغ و همچنین آقای صبا مدرس کانون زبان ایران در مرکز یک دزفول برگزار گردید .

لازم بذکر است آزمون تعیین سطح کلاسهای خواهران نیز  با حضور نماینده کانون زبان ( تهران ) در روز چهارشنبه  وبا شرکت  ۵۰   نفر از دانش آموزان مقطع دبستان  در این مرکز برگزار شد .

 

 

[ پنجشنبه نهم تیر ۱۳۹۰ ] [ 16:10 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

وبلاگ ( گل بهشتی ) با موضوع حضرت معصومه (س)

در مرکز یک دزفول افتتاح گردید .

 

به منظور آشنایی اعضای نوجوان  دختر با زندگی نامه ، احادیث ، روایات و... حضرت معصومه (س)   آموزش وبلاگ برای اعضای مرکز یک دزفول توسط مربی فرهنگی سعید گل گل  داده شد این وبلاگ با عنوان (  گل بهشتی ) افتتاح شده و جمع آوری ، تایپ و... توسط اعضا انجام شده ومسئولیت آن را عضو نوجوان دختر نوشین بنی نجار از اعضای فعال مرکز به عهده دارد .

 

 

[ پنجشنبه نهم تیر ۱۳۹۰ ] [ 16:6 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

اجرای قصه با شخصیتهای خوراکی در مرکز یک دزفول

 

 به منظور تشویق کودکان به کتابخوانی وهمچنین علاقمندی آنها به قصه  شخصیتهای   قصه ملخ و مورچه با میوه طراحی و ساخته شد و توسط خانم  زهرا مشیدی مربی  فرهنگی اجرا گردید که مورد توجه اعضا قرار گرفت .

 

 

[ دوشنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۹۰ ] [ 18:44 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

جلسه شورای فرهنگی مربیان

اولین جلسه شورای فرهنگی سال 90  با حضور کارشناس محترم حوزه دزفول و مربیان  فرهنگی  این حوزه در مرکز یک دزفول برگزار گردید .

قبل از شروع جلسه مربیان در اردوی علمی بازدید از گلخاانه  وگل فروشی  شرکت نمودند  تا ضمن آشنایی با خصوصیات ظاهری واسامی و...گیاهان برای آغاز فعالیت علمی در تابستان به کسب تجربه واطلاعات بپردازند .

در اولین بخش  جلسه واحد کارشناسی در خصوص ویژه برنامه ها ، جشنواره ها وموفقیتهای مربیان واعضای مراز این حوزه نکاتی را مطرح نموده ودر ادامه مربیان به گروههای چهار نفره تقسیم شده و هر گروه یک موضوع ( برگ ، گل ، دانه و...) را انتخاب کرده و برنامه و شیوه های  پیشنهادی خود را  در خصوص اجرای فعالیت علمی  بیان نمودند .

 

[ جمعه بیستم خرداد ۱۳۹۰ ] [ 20:13 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

 

عروسکهای شهر من دزفول

 

 

 

 

 

[ چهارشنبه یازدهم خرداد ۱۳۹۰ ] [ 19:38 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

صدای شادی  رنگها  

در مر کز یک  دزفول شنیده می شود

 

اولین  جلسه کلاس  نقاشی اعضای کودک دختر مر کز یک دزفول  با حضور ۱۶ نفر  و به مربیگری خانم قلاوند مربی کمکی هنری این مرکز در 16 خرداد آغاز می شود .

 

 

[ چهارشنبه یازدهم خرداد ۱۳۹۰ ] [ 19:30 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

  16 خرداد  ماه

 صدای شادی کودکان ونوجوانان

در مرکز یک دزفول

طنین انداز می شود .

 

اولین کلاسهای فرهنگی  اعضای مرکز یک دزفول در روز 16 خردادماه  به مربیگری خانم زهرا مشیدی و آقای سعید گل گل  به طور رسمی  آغاز می شود .

 

 

[ چهارشنبه یازدهم خرداد ۱۳۹۰ ] [ 19:28 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

(( عروسکهای شهر من ))

 

پس ازاعلام فراخوان مسابقه (( عروسک شهر من )) نمونه هایی از عروسکهای  محلی شهرستان دزفول که روزی هم آغوش و  آرامش بخش کودکان  سالهای دور (  سالهای 1310-  1300)بوده به مرکز یک دزفول داده شد .از این میان عروسکهایی شناخته شد با عنوان ((جریک و وریک )) که توسط افرادی خاص در مراسم  عروسی به منظور فراهم  آوردن فضایی  شادی و با نشاط  برای مهمانان  به اجرای نمایش عروسکی می پرداختند .

 

 

[ چهارشنبه یازدهم خرداد ۱۳۹۰ ] [ 19:13 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

جشن روز مادر مرکز یک دزفول با عنوان 

 (( کودکان دیروز مادران امروز ))

 

جشن روز مادر در روز  پنجشنبه مورخ 5 خرداد ماه ساعت 30/8 در سالن آمفی تاتر مرکز یک دزفول با حضور اعضا ومادران برگزار می شود .

 

 

[ سه شنبه سوم خرداد ۱۳۹۰ ] [ 21:57 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

 

شروع ثبت نام فعالیتهای تابستان 90 و کانون زبان ایران  

در مرکز یک دزفول

 

از اواخر ادریبهشت ماه و به اتمام تعمیرات مرکز یک دزفول  همزمان با  ثبت  نام فعالیتهای فرهنگی ،هنری وادبی کانون ، ثببت نام کانون زبان ایران نیز آغاز شده که با استقبال همشهریان محترم قرار گرفت .

 

ثبت نام همه روز از ساعت 13-8

مقاطع : برادران  مقطع دوم راهنمایی به بالا

خواهران مقطع چهارم دبستان تا دوم راهنمایی

محل ثبت نام : خ شریعتی جنب پل جدید مرکزیک دزفول  

تلفن :6268910-6261208

 

 

[ سه شنبه سوم خرداد ۱۳۹۰ ] [ 21:56 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

مجموعه کتابهای مرز پرگهر در مرکز یک معرفی شدند .

 

 چهار جلد از این مجموعه  در قالب یک طرح دیواری   در مرکز یک دزفول طراحی ودر سالن نوجوانان  نصب گردید .

مرز پرگهر  شامل  مجموعه ای داستانهای  زیبا   بوده که به صورت دو زبانه منتشر شده و به منظور آشنایی نوجوانان   با آداب و رسوم  و لهجه مردمان سختکوش مناطق مخلتف ایران زمین می باشد .

این معرفی کتاب  توسط کار آموزان رشته گرافیک خانمها فرزانه سدیری و ندا نژادی طراحی  ونگارش متن آن توسط خانم افسانه آخورد زاده مربی هنری این مرکز می باشد  .

 

 

[ سه شنبه سوم خرداد ۱۳۹۰ ] [ 21:54 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

دوستان جدید در مرکز یک دزفول

 

در اردیبهشت  ماه سال جاری 445 جلد  کتاب جدید  در گروههای سنی کودک ونوجوان و با موضوعات علمی ، داستان ، مذهبی ، کاردستی ، نمونه آثار ادبی   اعضا و... مهمان قفسه های کتاب مرکز یک دزفول شدند .

لازم بذکر است بیشترین عنوان ثبت شده مربوط به کتابهای داستانی وشعر مقطع کوک بوده و جا دارد مسئولین  انتشارات کانون در خصوص چاپ کتابهای رمان ، علمی وسرگرمی  گروه سنی  نوجوان  در سال جدید اهتمام بیشتری نمایند .

 

[ سه شنبه سوم خرداد ۱۳۹۰ ] [ 21:51 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

راهیابی 4 اثر کاریکاتور مربی  فرهنگی کانون به  پنجمین جشنواره

هنر های تجسمی استان خوزستان

 

 به گزارش مسئول  واحد  هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دزفول آقای حسین جوهر ، چهار اثر کاریکاتور  سعید گل گل مربی مسئول  مرکز یک دزفول با موضوع محیط زیست و معضلات اجتماعی به جشنواره استانی هنرهای تجسمی  که از سوی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی استان خوزستان   برگزار می شود راه پیدا کرد .

این جشنواره قرار است در تابستان 90  با نمایش آثار نقاشی ، گرافیک ، سفال و کاریکاتور  هنرمندان استان  در مجتمع فرهنگی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آبادان برگزا ر شود .

 

 

[ یکشنبه چهارم اردیبهشت ۱۳۹۰ ] [ 20:8 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

آیین اهدای جوایز مسابقه نقاشی لاک پشت  فراتی

 

 

[ جمعه دوم اردیبهشت ۱۳۹۰ ] [ 18:13 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

درخشش اعضای مرکز یک دزفول  در مسابقه نقاشی کشوری

با موضوع (( لاک پشت فراتی ))

 

همزمان با روز هوای پاک و هفته سلامت از برگزیدگان مسابقه نقاشی  کشوری (( لاک پشت فراتی )) در مراسمی که در دبستان معلم شهرستان دزفول برگزار گردید  تقدیر شد .

د راین مراسم که با حضور نماینده محترم  سازمان ملل سر کار خانم آقا خانی ، نماینده محترم موسسه خزنده شناسی پارس جناب آقای صفائی  ، مسئول محترم محیط زیست ، ریاست محترم شورای شهر ونماینده شبکه بهداشت ،    معاون فرهنگی آموزش وپرورش و  مسئول مرکز یک دزفول  جمعی دیگر از مسئولین  حضور داشتند  پس از تلاوت قرآن وپخش سرود ملی برنامه های زیر اجرا شد .

سخنرانی آقای قلی نژاد مسئول محترم محیط زیست دزفول در خصوص اهداف برگزاری این مسابقه  ، سخنرانی مهندس نبوتی ریاست محترم شورای شهر دزفول ،  اجرای شهر  با موضوع آب ،  نواختن  زنگ هوای پاک   ،اجرای نمایش با موضوع لاک پشت فراتی و در پایان اهدای جوایز برگزیدگان این مسابقه بود .

لازم بذکر است  8 نفر از اعضای کودک ونوجوان مرکز یک دزفول از برگزیدگان بخش ویژه این مسابقه بودند .

اسامی برندگان شامل : فروزان حاجیوند ، مریم پور داودی ، یاسمن یوسفی ، فاطمه زارع ، ساناز الیاسی ، محمد باقری ، فاطمه رحمتی و فاطمه رشیدی بودند .

موفقیت این اعضا را به مربی هنری مرکزیک دزفول سرکار خانم مریم شادابی پور تبریک عرض می کنیم .

لاک پشت فراتی از جمله خزندگانی است که  نسل آن رو به انقراض بوده  و زیستگاه آن آبگیرها وکانالهای اطراف مزارع کشاورزی دزفول می باشد .

[ جمعه دوم اردیبهشت ۱۳۹۰ ] [ 17:49 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

برگزاری مسابقه (( عروسک شهر من ))

 

به منظور آشنایی کودکان ونوجوانان با آداب ورسوم وهمچنین عروسکهای محلی شهرستانهای دزفول ، اندیمشک ، شوش ، شوشتر و گتوند  کارشناس فرهنگی  حوزه دزفول با همکاری مرکز یک دزفول مسابقه ای با عنوان (( عروسک شهر من )) را برگزار می نماید .علاقمندان می توانند  اثار خود را در زمینه تحقیق ، شعر ، داستان و عروسک و... را به ادرس ذیل ارسال نمایند .

 

مهلت ارسال آثار 10 اردیبهشت 90

تلفن :6268910-6261208   

آدرس  : خ شریعتی روبروی مخابرات شهید قندی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان  مرکزیک دزفول

 

 

[ یکشنبه بیست و هشتم فروردین ۱۳۹۰ ] [ 0:19 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

بازدید  از امامزاده  (( شاه رکن الدین )) و حمام وکیل دزفول

 

با هماهنگی واحد محترم کارشناسی حوزه دزفول و به منظور آشنایی مربیان با مراکز فرهنگی – مذهبی بازدید فرهنگی از مجموعه (( شاه رکن الدین ))  و حمام مجاور این امامزاده ( که هم اکنون کتابخانه عمومی ) با حضور مربیان مراکز دزفول برگزار شد . لازم بذکر است دومین کتابخانه کانون در سال 64 در طبقه فوقانی امامزاده بوده که در آن زمان خانم وفایی کارشناس محترم حوزه دزفول مربی مسئول آن بوده اند . در نهایت مربیان از اردوگاه تفریحی –فرهنگی شیخ انصاری وابسته به کمیته امداد امام خمینی که از مکانهای دیدنی این شهرستان است بازدید نمودند .

[ یکشنبه بیست و هشتم فروردین ۱۳۹۰ ] [ 0:17 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

افتتاح مرکز کانون زبان ایران در دزفول

 

 

با تلاش و پیگیری های مدیریت محترم استان جناب آقای شاکریان  وهمچنین جناب آقای نریمانی مسئول محترم  کانون زبان ایران  واحد استان خوزستان ، مرکز کانون زبان در مرکز یک دزفول در  سال جدید افتتاح  شد

 

ثبت نام همه روز از ساعت 13-8

مقاطع : برادران  مقطع دوم راهنمایی به بالا

خواهران مقطع چهارم دبستان تا دوم راهنمایی

محل ثبت نام :مرکزیک دزفول

تلفن :6268910-6261208

 

[ دوشنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۰ ] [ 19:46 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

به دست خود درختی می نشانم

 

 

[ پنجشنبه نوزدهم اسفند ۱۳۸۹ ] [ 0:53 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

شرکت اعضای مرکز یک دزفول در مسابقه بین المللی 2011 نقاشی  لهستان  

 

9 اثر از آثار نقاشی اعضای کودک ونوجوان مرکز  یک دزفول به مربیگری خانم مریم شادابی پور  مربی هنری این مرکز جهت شرکت در مسابقه بین المللی 2011 لهستان  به مرکز آفرینشهای هنری کانون استان خوزستان ارسال گردید .

 

 

[ دوشنبه شانزدهم اسفند ۱۳۸۹ ] [ 21:38 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

 حضور اعضای مرکز یک دزفول در

مسابقه نقاشی (( لاک پشت فراتی ))

 

 

 

15 اثر نقاشی اعضای کودک ونوجوان مرکز یک دزفول در مسابقه نقاشی (( لاک پشت  فراتی )) شرکت نمودند .این مسابقه با همکاری اداره آموزش وپرورش  ، مرکز خزنده شناسی و اداره محیط زیست شهرستان دزفول به منظورآگاهی  دادن به کودکان و نوجوانان وهمچنین اهالی مناطق روستایی که این لاک پشت کمیاب در آنجا زندگی می کند  برگزار گردید. برای این هنرمندان کوچک  آرزوی موفقیت می کنیم .

 

 

 

[ دوشنبه شانزدهم اسفند ۱۳۸۹ ] [ 21:24 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

مربی هنری  مرکز یک دزفول بعنوان مربی نمونه کشوری معرفی گردید .

 

 

سرکار خانم افسانه آخورد زاده مربی  هنری (خوشنویسی ) خوش ذوق وخلاق مرکز یک دزفول از سوی مدیر عامل محترم کانون در ویژه برنامه ای که در سالن مرکز آفرینشهای هنری در خیابان حجاب تهران برگزار گردید مورد تقدیر قرار گرفت . این موفقیت را به ایشان و خانواده محترمشان تبریک عرض می نماییم .

 

 

[ دوشنبه شانزدهم اسفند ۱۳۸۹ ] [ 21:10 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

 گزارش تصویری افتتاح مرکز 4 دزفول

 

 

 

 

 

 

[ جمعه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۹ ] [ 20:44 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

گزارش تصویری همایش قصه گویی (( رسول آسمانی ))

مرکز یک دزفول

 

 

 

 

 

 

 

[ جمعه پانزدهم بهمن ۱۳۸۹ ] [ 19:28 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

راهیابی  8  اثر نقاشی کودک ونوجوان  مرکز یک دزفول

در نمایشگاه نقاشی بلغارستان

 

ماهدخت فارسانی مسئول مرکز آفرینش های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان از  حضور 24عضو کارگاه های نقاشی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در در سيزدهمين نمايشگاه نقاشي بلغارستان nova zagora 2010خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان  ، فارسانی  گفت : 24 اثر نقاشی ارسال شده از اعضای كارگاه هاي هنری مراکز کانون پرورش فکری استان خوزستان پس از داوری و انتخاب از میان 62 اثر  به مرکز آفرینش های هنری کانون مرکز ارسال شد تا در سيزدهمين نمايشگاه نقاشي بلغارستان nova zagora 2010 حضور یابند.

وی افزود: حديث رضايي ، علي مصباح  ، آيدا ظفر اصل ، عليرضا شاكر نسب ، وصال مرادي زاده ، مهديه اقدامي ، زهرا دستخوش ، ثمين مكاري مقدم و سيداحمد ميري  از مراکز 1 و 2 و 3 بهبهان ، ستايش كوچك شوشتري ، نيلوفر افضلان ، مرجان عبيداوي ، سهيل صانعي و مانيا قدرتي ازمراکز اهواز ، برنا مقتدر ، آيه سادات آذريان  ، سيده مونس ساداتي ، غزل ارجمند ، نيما مباركه ، تارا افشار ، آرمين طاهري منش و رضا مددزاده بروجردي ازمرکز شماره یک دزفول ، 24 عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان هستند که در سيزدهمين نمايشگاه نقاشي بلغارستان nova zagora 2010 شرکت خواهند کرد.

 

 

[ یکشنبه سوم بهمن ۱۳۸۹ ] [ 20:40 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

 

        شورای فرهنگی مربیان (( ویژه برنامه های دهه فجر ))

به منظور اجرای هرچه بهتر فعالیتهای فرهنگی ، هنری وادبی مرکز در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ، دومین شورای فرهنگی  با حضور مربیان فرهنگی وهنری   در این خصوص در دوم بهمن ماه در سالن کتابخانه کودکان برگزار گردید .در پایان پس از بررسی برنامه های پیشنهادی تعدادی از آنها مورد تایید وانجام مقدمات انتخاب شد .

۱)ارائه طرح جهت فضاسازی سالن مرکز ی وسالن آمفی تاتر

2)اجرای اولین همایش قصه گویی (( رسول آسمانی )) با حضور مادران اعضا ودانش آموزان به همراه والدین در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص)

3) برنامه ریزی در خصوص برگزاری مسابقه  حضوری (( کاریکاتور )) با عنوان (( د یو چو بیرون رود ... )) واعلام از طریق رادیو دزفول واعلام به آموزش و پرورش و همچنین تماس با تعدادی از مدارس راهنمایی

4) حضور جناب آقای سر افراز عضو شورای شهر دزفول به عنوان  مهمان و بیان خاطرات انقلاب در جمع دانش آموزان و...

5)برگزاری کارگاه نشریه دیواری با موضوع امام خمینی

6)برگزاری گارگاه نقاشی با موضوع ایران

7) تشکیل کارگاه ادبی با موضوع آزادی

8)  برگزاری کارگاه خوشنویسی با موضوع آیه های مرتبط با انقلاب ، فتح وپیروزی و...

9)همخوانی سرود های انقلابی با حضور دانش آموزان

10) پخش پویانمایی های کانون با مفاهیم اتحاد و...

11) اجرای مسابقات وسرگرمی و جمله سازی با موضوع دهه فجر و شعارهای انقلابی و...

 مشروح گزارشات این ایام پس از اجرا بصورت تصویری در وبلاگ منعکس خواهد شد .

 

 

[ یکشنبه سوم بهمن ۱۳۸۹ ] [ 20:10 ] [ سعید گل گل ]

[ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه